Cock and ball torture

Z PainartWiki
Přejít na: navigace, hledání

Tento anglický termín v překladu znamená Mučení péra a koulí a ve většině textů se setkáme se zkratkou vycházející z anglického označení, tedy CBT. Jedná se o aktivity, jejichž hlavním zájmem je trýznit mužské genitálie různými způsoby- od kapání vosku, připínání kolíčků až po šlapání v podpatcích.

Obecné CBT

Jak jsme naznačili v úvodu, mužský penis a přilehlé okolí lze trápit mnoha způsoby. Mezi ty nejmírumilovnější patří kapání vosku- je nutné mít dopředu zjištěnou intenzitu pálení u jednotlivých svíček, protože v závislosti na použitém vosku se mění teplota tání a při vyšším bodě tání lze způsobit popáleniny. Pokud svíčka pálí hodně a jiná není po ruce, stačí kapat vosk z větší vzdálenosti, let vzduchem kapku ohladí. Dále se na penis a varlata dají připnout kolíčky nebo kancelářské svorky- je důležité je nejen dopředu vyzkoušet, ale také je nenechávat připnuté příliš dlouhou dobu- omezují krevní oběh. Jiným oblíbeným způsobem trýznění mužů je vytrhávání pubického ochlupení- zejména varlata jsou na tyto kosmetické zákroky velmi citlivá. Mezi poměrně mírumilovné praktiky patří i aplikace jehel do podbřišku, případně šourku- opět je zde na místě držet se selského rozumu a nepropichovat přímo penis, ani varlata, z důvodu rizika zanesení infekce a vážného poškození tkáně. Kromě výše zmiňovaných praktik je oblíbená i bondáž penisu a varlat (opět pozor na omezení cirkulace krve) a výprasky. Pro výprasky se doporučují spíše měkčí pomůcky, jako jsou důtky z měkké kůže, avšak pokročilí vyznavači CBT se neleknou ani ostrých rákosek. I zde však platí, že všeho s mírou a je nutné dávkovat bolest a intenzitu prožitku po malých doušcích.

Ballbusting

Tato forma CBT zahrnuje trýznění varlat kopáním, šlapáním, mačkáním, klečením nebo dokonce bitím pěstí. Určitě není vhodná pro každého masochistu, avšak patří mezi poměrně rozšířené praktiky, zejména u mužů, kteří mají fetiš na ženská chodidla nebo boty a kombinace bolesti v rozkroku s pohledem na půvabné nohy jim přináší dvojité potěšení. V případě skutečně intenzivního ballbustingu se pohybujeme na hraně edge play, proto je důležité postupovat v rámci možností co nejopatrněji.

Humbler

Humbler patří mezi velmi rafinované pomůcky pro CBT. Jedná se o nenápadnou hračku, která se využívá k sevření varlat tak, že se muži v předklonu vytáhnou mezi stehny dozadu, zasadí se do klády a sevřou. Při fixaci tímto způsobem musí muž setrvat v předklonu, ideálně vkleče na všech čtyřech, a při jakémkoliv pokusu o pohyb se varlata díky hubmleru a jeho tlaku na zadní stranu stehen výrazně natahují a vzdalují od těla.

Kroužky na varlata a na penis

Kroužky na mužských genitáliích mohou plnit několik účelů. Když se bavíme o kroužku na penisu, obvykle slouží jako pomůcka pro kvalitnější erekci, ale kroužky na varlatech nabízejí mnohem pestřejší využití. Umisťují se na šourek mezi varlata a tělo tak, aby se nepodařilo bez otevření kroužku varlata protáhnout. Je důležitá vhodně zvolená velikost, při dlouhodobém nošení příliš těsného kroužku může dojít k vážným zdravotním komplikacím.

Nejčastější využití kroužku na varlatech je například:

  • vyjádření dominance a submise ve vztahu- kroužek na varlatech může mít podobný význam jako obojek na krku, čili muž, který ho nosí, může díky kroužku znásobit intenzitu vnímání skutečnosti, že "patří" jinému člověku
  • veřejné ponížení- někteří muži se cítí zostuzeni, když nosí kroužek do společnosti, což může přinášet potěšení jak dominantnímu protějšku, tak právě onomu submisivnímu muži
  • napínání šourku- kroužek na varlata může být robustní a z těžkého kovu, nebo na něj lze připevnit závaží. Dochází tím k neustálému napínání kůže šourku, která se postupně uvolňuje a natahuje, což je pro mnohé muže vzrušující a přináší jim uspokojení. Při dlouhodobém nošení hodně těsného kroužku je ale vysoké riziko poškození tkáně omezen krevního oběhu

Pás cudnosti

Další z oblíbených praktik CBT vyžaduje použití speciální pomůcky- pásu cudnosti. Tato pomůcka má zabránit možnosti masturbovat, mít erekci a ejakulaci a je obvykle navržena tak, že aby umožňovala dlouhodobé nošení. Obvykle se skládá ze dvou částí- kroužku kolem varlat a anatomicky tvarované (tedy směřující dolů a tím bránící erekci) konstrukce s otevřeným koncem, který umožňuje jak močení, tak základní hygienu. Tyto dvě části bývají spojeny zámkem, který prohlubuje intenzitu emocionální stránky nošení pásu cudnosti- kromě faktu, že nositel není schopen erekce a vyvrcholení, vnímá i fakt, že klíč k jeho sexuálnímu uspokojení má v držení jiná osoba a že jeho sexualita je dané osobě vydána napospas. Pásy cudnosti se obvykle vyrábějí z materiálů, který se snadno udržuje čistý a je vhodný pro dlouhodobé nošení- nejčastěji se setkáváme s plastovými pásy cudnosti (které mají tu výhodu, že nepípají v bezpečnostních rámech například na letištích a u soudu) nebo s kovovými.

Bezpečnost

CBT nepatří mezi úplně bezpečné praktiky a může snadno dojít ke zranění. Nejčastějším problémem bývá omezení průtoku krve, který se projevuje změnou barvy penisu nebo otokem, dále se setkáváme s podlitinami, odřeninami a popáleninami, ve výjimečných případech i se stopami krve v ejakulátu nebo v moči. tyto obtíž obvykle samy odezní, ale v případě přetrvávající bolesti, otoku nebo krvácení je potřeba bez váhání navštívit lékaře.

Skutečně nebezpečné jsou dvě situace, ke kterým může při CBT dojít:

  • rotace varlete- dojde při ní při otočení varlete v šourku a následnému omezení krevního toku
  • prasknutí varlete- při tvrdých úderech může dojít k ruptuře varlete.

Tyto dva úrazy jsou velmi nebezpečné a vyžadují okamžité lékařské ošetření. V případě, že máte podezření na jeden z nich, bez váhání vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc. Současná medicína je schopná ve většině případů při zranění takového druhu varle zachránit (včetně jeho funkčnosti), ale rozhoduje čas.