Clinic sex

Z PainartWiki
Verze z 31. 5. 2015, 12:39; Admin (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Clinic sex je komplex praktik, ve kterých se setkáváme se zaměřením na lékařské prostředí a imitaci lékařských postupů. Svou roli zde hraje Role play a fetish na lékařské uniformy nebo nástroje. I tady se můžeme potkat se širokou škálou příznivců- některým lidem k uspokojení tužeb a fantazií postačuje, když si jejich partner vezme bílý plášť a stetoskop, ale ti pokročilejší fanoušci se uchylují ke skutečným zákrokům používaným ve zdravotnictví, jako jsou klistýry nebo cévkování.

Už ze své podstaty je zřejmé, že u clinic sexu se člověk neobejde bez specifických pomůcek. Některé se dají při troše fantazie nahradit běžnými věcmi z domácnosti, ale u pokročilejších praktik se důrazně doporučuje nakupovat v obchodech se zdravotnickými potřebami nebo ve specializovaném sexshopu.

Nejběžnější praktiky

Role play

Při lékařském role play je kladen důraz na dominanci a submisivitu, na odevzdání se a ponížení. Scénky obvykle začínají formálním rozhovorem, kterému může následovat měření tlaku, teploty, prohlídka krku, případně dalších tělesných dutin a libovolné další sexuální aktivity. Důležitým faktorem je nadřazenost lékaře a bezmocnost pacienta a v mnohých případech není k uspokojení obou partnerů nutné zahrnovat další BDSM praktiky, i když tohle se samozřejmě odvíjí od individuálních preferencí partnerů.

Cévkování

Jedná se o lékařskou proceduru umožňující kontrolovaný odběr moči, často se používá u pacientů v umělém spánku, u některých pacientů dlouhodobě připoutaných na lůžko nebo při výplachu močového měchýře. Do močové trubice je zavedena cévka (neboli katetr), která se na místě fixuje pomocí balonku- ten je nutné po zavedení do močového měchýře napustit sterilním (nejčastěji fyziologickým) roztokem. Při opětovném vytažení cévky je nutné balonek důkladně vypustit, aby nebylo vytažení nebezpečné.

Cévkování patří mezi populární a rozšířené BDSM praktiky, protože dominantní partner přebírá kontrolu nad submisivním protějškem v tak základní rovině, jako je vyměšování. Převzetím kontroly nad svěračem vyjadřuje dominantní osoba moc a submisivní člověk tak ukazuje svou touhu odevzdat se a nechat se sebou libovolně nakládat. Při správném provedení nehrozí velké riziko poranění a nezůstávají následky, ale mnohým lidem nepostačuje myšlenka na běžné cévkování, ale nacházejí potěšení v roztahování močové trubice. Zejména muži si libují v zasouvání předmětů do penisu,